רוני לדו

את האהבה לדו-גלגלי ינקתי מגיל לידה עם אבא ואמא רוכבים פעילים על אופנועים מאז ועד עצם היום הזה. אם זה לטפל באופנועים של אבא, לצפות בקלטות של טריאל צרפתי כשעוד ללכת לא ידעתי, להיות מורכב נאמן מגיל חמש ועד לרכיבה הראשונה והמיוחלת בגיל 10 – די-אר 250 במעלה הרחוב ללא קסדה או יכולת להגיעה לרצפה...הנפילה הגיעה בקצה הרחוב. גם זו התחלה.
מהר מאוד הבנתי שיש הבדל בין הרצונות שלי ולפירוש של הרעיון "רכיבה" לבין מה שהורי חושבים. הם מטיילים בחיים, אני מחפש כוחות גבוהים ופיתרונות איכותיים לכל רגע. הוויה מאוד שונה ואנרגיה אינטנסיבית יותר.
למרות רצוני העז, האופנוע הראשון שלי היה דו-שימושי ולא כביש טהור. והרבה מזל, כך הסתבר לי ברכיבה הראשונה, שעל חלק מחוסר הדיוק שאיתו אפקד על האופנוע, יכולות רכות ובעלות יכולות דריסה גבוהה תצלנה אותי מהתרסקויות מיותרות.
דו-גלגלי בשבילי זה חמצן ולא יכול בלי.
ביליתי את חיי כמאמין גדול בדרך החיים כאופנוען וב-2008 החלטתי להיות שגריר אמיתי. בזמן שאני לומד לשפר את יכולותיי ברכב, נהפכתי למדריך בנהיגה מתקדמת. באותו מקום בו עבדתי הכרתי את כפיר לוין מקים פרוריידינג, ופזלתי לאהבתי האמיתית.
החל מ-2009 אני מדריך פעיל בחברה, לומד ומלמד. כיום מנהל הדרכה ומדריך ראשי שפוגש אחוזים ניכרים מקהל הרוכבים בישראל, יחד עם עמיתי להדרכה. עם אמונה גדולה מפיחים חיים, בטיחות, הנאה, יכולות, הבנות עמוקות באותם קולגות לאספלט או לעפר. בשאיפה שסיפור האהבה הגדול הזה, אופנועים, יתעצם, יתברך ויתקיים.

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

להפוך את הרכיבה לבטוחה יותר עבורך