• תוכנית אימון אישית

 • הדרכה אישית היא הפרימיום של סל המוצרים שלנו.

  כאן תוכל להגשים את כל החלומות וללמוד את כל הדברים שתמיד רצית לדעת על אופנועים ורכיבה. מעבר לכל החומר הבסיסי אותו ניתן לקבל בכל אחד מקורסי הרכיבה הקבוצתיים של פרוריידינג, הרי שבהדרכה אישית תוכל לקבל דגש על סגנונות רכיבה שונים או לפי סוגי אופנועים ספציפיים. לא לכל דבר יש ביקוש קבוצתי, אבל לנו בפרוריידינג יש מענה.

  הדרכה אישית איננה תלויה בקצב הלימוד של קבוצה גדולה, ואיננה מוגבלת במסגרת הזמנים של יום הדרכה קבוצתי, ולכך חשיבות גבוהה עבורך שכן לכל אחד מאיתנו צדדים חזקים יותר וחזקים פחות. בהדרכה אישית תקבל את המענה הטוב ביותר עבורך כך שבתחומים בהם אתה קולט מהר ומתקדם – ההדרכה זורמת מהר ולהיפך: בתחומים שבהם אתה צריך את האקסטרה תשומת לב מהמדריך – הוא שם בשבילך ובשבילך בלבד! ניתן בתאום מראש לקבל הדרכה בפורמט אישי עם מודרך נוסף (חבר לרכיבה או רוכב ברמה תואמת) ובכך להוזיל את ההדרכה.

  אז מה אתה רוצה ללמוד? מהי היכולת האישית שלך? מהו הקצב המתאים עבורך ובהתחשב באופנוע שלך?

  בסופו של דבר, וזאת יודעים רק בעלי הניסיון, מדובר בהדרכה הזולה ביותר…

   

  רוצה עוד ולא יודע איך, רוצה לרכב כמו המקצוענים אבל רק נתקל במחסומים, מרגיש לא "מחובר" לאופנוע שלך, רוצה לעשות שינוי? רוצה להשתפר ברכיבה?

  אימון אישי הוא מסגרת יחודית ויעודית  שתסייע לכם לשפר את מיומנויות הרכיבה, את הבטחון ברכיבה, את התקשורת עם האופנוע. תוכנית אימון אישי תכוון אותך ותעזור לך להתמקצע בתחומי הרכיבה המעניינים אותך.

  במסגרת האימון אתם בונים מערכת חדשה של מחשבות והבנות על עולם הרכיבה שלכם, מתוך הבנה כי השקפה נכונה תכוון אתכם למעשים שיקדמו אתכם בהשגת מטרתכם.

  אתם לומדים טכניקות לצמצום או העלמה של סוגי התנהגויות שכבר אינן משרתות אתכם, ויוצאים לעולם עם שמחה אמיתית בלב כי אתם שולטים ברכיבה טוב יותר. 

  תוכנית האימון נבנת באופן אישי ומותאמת לרוכב/ת בהתאם ליכולתיו, נסיונו ומטרותיו.
   
  לפרטים נוספים והרשמה התקשרו בהקדם: 050-8615522 או 09-7712270 

תוכנית אימון אישית

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

זה לא שאתה לא יודע לרכב, אבל תמיד טוב להתמקצע!