• הדרכה מוסדית

 • סדרת הקורסים של פרוריידינג בנויה באופן מושכל המאפשר הבנה, לימוד ואימון במהירויות נמוכות ובתנאים סטריליים בקורסי המגרש, הכשרה עירונית תיאורטית ומעשית סופר-עניינית לחיי היום-יום שלנו בקורס העירוני, וכללי התנהגות וזהירות ברכיבה מהירה יותר בקורס הבינעירוני. הקורסים ייקחו אותך יד ביד בהתאם לרמת הרכיבה שלך, ובהתאם לסוג הכלי עליו אתה רוכב. זאת ועוד בליווי מדריכים מקצועיים ומנוסים בדיוק בסוג זה של עבודה. לימדו אותך לעבור את מבחן הרישיון לאופנוע אבל לא לימדו אותך לרכב. כל מה שאתה צריך הוא להחליט שהגיע הזמן לקחת את הרכיבה שלך בידיים!

  בטיחות והנאה מרכיבה – הולכים ביחד


  הדו-גלגלי הינו מכונה מורכבת. למרות שמדובר בכלי רכב ההשוואה לתחום הרכב, תחום קרוב ביעודו ככל שיהיה, אינה במקום. הרכב יציב ביותר על ארבעת גלגליו, פעולות התפעול בנהיגה אינן דורשות הפעלת קואורדינציה ושיווי משקל, ויש משהו מאסיבי המגן עלינו במידה ופישלנו, עמוס באלקטרוניקה וגאדג'טים שייעודם הגנה על עצמנו מפני עצמנו  – אלמנט מהותי מאוד בביטחון העצמי אותו אנחנו בהחלט מבטאים בזמן נהיגה.

  דווקא ההשוואה לאופניים טובה יותר: שני גלגלים וצורך תמידי בקואורדינציה ושיווי משקל גבוהים, תיכנון דרך קפדני והמוטיב הבולט – הפחד מנפילה. אז אולי אופנוע זה סוג של אופניים ממונעים? בדיוק, וזאת גם הגדרתו בחוק, אבל זה היה נכון אולי בחצי הראשון של המאה הקודמת – לא לדו-גלגלים המהירים והכבדים של ימינו. אז אוקי, בקטנוע אנחנו מקפידים לחבוש קסדה טובה ומעיל ממוגן, אבל המיומנות הבסיסית וכמובן המתקדמת – חסרה לנו.

  האם לימדו אותך פעם איך להביט קדימה על הדרך ולקחת בחשבון את מה שאתה רואה, ומשם להסיק מסקנות לגבי קצב התנועה שלך? קו התנועה שלך? האם אתה שולט בקו התנועה שלך באופן מוחלט?

  אתה בוודאי יודע כיצד מפעילים את הבלמים בקטנוע שלך, אחרת לא היה מי שיקרא את השורות האלה.  אתה בוודאי יודע וקראת ושמעת מרוכבים מנוסים שהבלם הקדמי הוא החשוב, אבל כמה? ואיך מנצלים אותו נכון?

  אחיזה מושג אותו פגשת ואתה מבין את חשיבותו. איך תדע כמה אחיזה יש בקטע שלפניך? איך לצפות את מידת האחיזה של הדרך שלפניך לפני שאתה נכנס לצרות הדורשות מיומנות וקור רוח גבוהים כדי לצאת מהן, ולתכנן את דרכי הפעולה הנכונות למצב זה.

  האם למדת פעם איך חומקים ממיכשול המופיע לנו בנתיב הרכיבה? ויתרה מזאת, האם השקעת זמן להתאמן על טכניקה חיונית ומצילת חיים זו?

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

להפוך את הרכיבה לבטוחה יותר עבורך