עולם האדוונצ׳ר

אופנועי אדוונצ'ר ידועים כנוחים וידידותיים לשימוש יומיומי בעיר כמו נסיעה לעבודה או לפעילויות פנאי. אולם, ברגע שנפתחת ההזדמנות ליהנות מכמה שעות פנויות למנוחת הנפש, אופנועים אלה מהווים דלת כניסה מזמינה אל עולמות וחוויות רכיבה מרתקים ובלתי נשכחים בשטח. 

רכיבת שטח על אופנועי אדוונצ'ר היא פעילות מרתקת ומורכבת הדורשת רמה טובה של מיומנות וכישורי רכיבה על מנת להתמודד בהצלחה עם מגוון רחב של אתגרים וקשיים הטמונים בשטח.

הדרכות  רכיבת האדוונצ'ר של פרוריידינג יעניקו לך את הכלים הדרושים:

  • הכרת האופנוע: תלמד על תכונותיו הייחודיות של אופנוע אדוונצ'ר ותפעולו נכון בשטח.
  • טכניקות רכיבה: תתרגל תנוחות רכיבה נכונות, בלימה, האצה, פנייה ועוד, תוך התמודדות עם בורות, מדרגות, עליות ומורדות, זיהוי האחיזה על סוגי קרקע שונים ועוד.
  • שליטה ובטיחות: תפנים עקרונות בטיחות חשובים ותפתח את הביטחון העצמי הנדרש לרכיבה מאתגרת.

הקורסים מתאימים לכל רוכב, מתחיל או מנוסה, המעוניין לשדרג את יכולות הרכיבה שלו ולגלות את הפוטנציאל האדיר הטמון באופנוע אדוונצ'ר. צוות מדריכים מנוסים ומקצועיים ילווה אותך לאורך כל התהליך, יעניק לך הדרכה צמודה ותמיכה, וידאג שתהנה מחוויית למידה מעשירה ובטוחה.

אל תפספס את ההזדמנות לצאת לטיולים, חוויות הרפתקאות חדשות!  

ההדרכות נערכות גם בימי שישי במרכז הארץ וכל אחת מהן אורכת בין 6 ל-7 שעות בהתאם לשלב. ההדרכות כוללות שתיה וכיבוד לאורך היום.

דרישת סף להשתתפות בהדרכת אדוונצ'ר 2 היא השתתפות בהדרכת אדוונצ'ר 1 של פרוריידינג. עברתם כבר הדרכת בסיס במקום אחר? פנו ליועץ ההדרכה שלנו והתאימו ספציפית את מסלול ההכשרה שלכם. 

עוד שאלות? לא בטוח אם מתאים לך?  השאר פרטים ונדבר.

קורס רכיבת אדוונצ׳ר

אדוונצ׳ר 1

אדוונצ׳ר 2

אימוני
אדוונצ׳ר

אז שנתקדם?

השאר פרטים ונחזור אליך: