ספריי סיליקון SILICUT

"סאלי- פתרונות מתקדמים" מייצרים ספריי שעושה קסמים באופנוע ובציוד שלכם. שווה ביותר.

אז ככה, מדובר בספריי סיליקון מבית חברת SALLYשנקרא "ספריי סיליקון SILICUT". ניתן למצוא ולרכוש אותו ב"טמבוריות" מסוימות או במכירה אינטרנטית ואנחנו ממליצים לרכוש כמה באותה הזמנה כי זה חתיכת מוצר שימושי וממכר.

הספריי משווק כ"ספרי סילקון איכותי – לחידוש ושמירה על פלסטיק שחשוף לשמש (דשבורד), שימון הליכונים ומכשירי כושר, מסילות, מנעולים מייסבים ועוד…. עם ניחוח נעים." לשיטתנו, מדובר על ספריי סיליקון איכותי שמחדש את הפלסטיקה, נותן לה חיים ושומר עליה לאורך זמן וניתן להשתמש בו להטבת מראה האופנוע.

אם תנסו אותו על משקף האופנוע או הקסדה תגלו שהמוצר חידש לחלוטין גם את הפלסטיק השקוף ועכשיו אתם מרגישים כמעט כאילו התחדשתם.

אופן השימוש:

מנקים את האופנוע בדרך המועדפת עליכם ומייבשים. לאחר מכן מרססים קלות את כל חלקי הפלסטיקה ונותנים לחומר להיספג. עוברים עם סמרטוט רך ויבש לצורך מראה אחיד והנה לכם, אופנוע שנראה חדש וסופר-שמור.

לטובת שיפור השקיפות של משקף הקסדה או האופנוע, יש לנקות היטב עם ספריי חלונות כחול, לאחר מכן, לרסס קלות עם ספריי הסיליקון ולעבור שוב עם מטלית רכה ויבשה.

תקשיבו, זה מדהים! לא רק שהאופנוע נראה משמעותית טוב יותר, הספריי עושה פעולה שמזכירה "ווקס" ודוחה לכלוך.

המחיר האינטרנטי למוצר המגניב: כ- 39 ₪ לאריזת 400 מ"ל.

*בחיפושינו האינטרנטיים מצאנו שיש מוצר של אותו המותג שנקרא "סילי בייק" אבל עוד לא ניסינו אותו.

**אנחנו ממליצים מתוך שימוש אישי ולא לוקחים אחריות על שימוש לא נכון או אי-התאמה למוצר עליו אתם ניסיתם אותו.

עוד מאמרים

כתבות

מוטו, גיליון יוני 2012, כתב: נח אבגר הלוי .

הבטחה: בסוף קורס רכיבה בן יום אחד אתם תעשו דברים שלא עשיתם קודם, דברים שחשבתם שלוקח חודשים להגיע אליהם. אני לא טוען את זה כי אני מוכשר יותר מהרגיל אלא בגלל שבסוף יום ההדרכה, חוץ ממני, כל עשרת המשתתפים בקורס טענו שהם הפתיעו את עצמם.

קראו עוד
כתבות

סיבוב בזק – ימאהה MT-09

מאז שיצא האופנוע הזה, הימאהה MT 09, לאוויר העולם המקוון חשבתי לעצמי שיש כאן משהו שבאמת יכול להיות מעניין: שלדה מינימליסטית, תנוחה זקופה וכידון רחב כמו שאני אוהב. וכוח. הרבה כוח. לא כוח של 280 קמ"ש כשאתה מחופר תחת איזה חופה קטנה אלא כוח בשרני שדוחף את הגלגל האחורי לאורביטים מדליקים מסביב לגלגל הקדמי ואת הקדמי לאוויר. מומנט יהיה נכון יותר להגדיר כוח כזה.

קראו עוד
כתבות

עשר סיבות למה רכיבת שטח מועילה לרוכב הכביש.

כמעט כולם מסכימים שהרבה מהכישורים שנלמדו ברכיבת שטח הועברו ישירות לרכיבת הכביש. ככלל, אפשר לטעון שלרוכבי כביש עם רקע חזק ברכיבת שטח, יש שליטה הרבה יותר טובה, יותר מודעות והם רוכבים בטוחים יותר מאשר אלה שרוכבים רק בכביש. אז, הנה רשימת עשרת הסיבות למה רכיבת שטח היא נהדרת עבור רוכבי כביש:

קראו עוד

מעוניין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך: