מקצוענות בניקיון אופנוע

חורף…שלוליות…בוץ….

חווית רכיבה מטריפה.

אבל אז חוזרים הביתה ויאללה לנקות.  יש לנו רעיון עבורכם, עבור אופנועי האנדורו וגם לאדוונצ'רים.

לוקחים בקבוק ריק של מנקה חלונות (שפריצר כזה או אחר) ממלאים אותו בקצת שמן תינוקות (ג'ונסון מומלץ) ומתיזים על החלק הפנימי של הכנפיים, על מגן הרדיאטור, באזור הבולמים ומחזירי האבק (ובכך לא ייכנסו גרגירי בוץ דרך מחזירי האבק ותמנעו נזילות מיותרות) ועל כל חלק שאנחנו לא רוצים שיידבק עליו בוץ.

שימו לב והתרחקו מהבלמים ומהדיסקים (הרי כמה שכייף לתת בגז, גם צריך לבלום לפעמים).

יאללה, תנו בראש וצאו לרכוב, גם בבוץ זה כיף.

ואחרי שצילמתם את האופנוע המסוקס עם הבוץ…יהיה הרבה יותר קל לשטוף.

צ'יקו, מדריך רכיבה בפרוריידינג.

עוד מאמרים

כתבות

מוטו, גיליון יוני 2012, כתב: נח אבגר הלוי .

הבטחה: בסוף קורס רכיבה בן יום אחד אתם תעשו דברים שלא עשיתם קודם, דברים שחשבתם שלוקח חודשים להגיע אליהם. אני לא טוען את זה כי אני מוכשר יותר מהרגיל אלא בגלל שבסוף יום ההדרכה, חוץ ממני, כל עשרת המשתתפים בקורס טענו שהם הפתיעו את עצמם.

קראו עוד
כתבות

סיבוב בזק – ימאהה MT-09

מאז שיצא האופנוע הזה, הימאהה MT 09, לאוויר העולם המקוון חשבתי לעצמי שיש כאן משהו שבאמת יכול להיות מעניין: שלדה מינימליסטית, תנוחה זקופה וכידון רחב כמו שאני אוהב. וכוח. הרבה כוח. לא כוח של 280 קמ"ש כשאתה מחופר תחת איזה חופה קטנה אלא כוח בשרני שדוחף את הגלגל האחורי לאורביטים מדליקים מסביב לגלגל הקדמי ואת הקדמי לאוויר. מומנט יהיה נכון יותר להגדיר כוח כזה.

קראו עוד
כתבות

עשר סיבות למה רכיבת שטח מועילה לרוכב הכביש.

כמעט כולם מסכימים שהרבה מהכישורים שנלמדו ברכיבת שטח הועברו ישירות לרכיבת הכביש. ככלל, אפשר לטעון שלרוכבי כביש עם רקע חזק ברכיבת שטח, יש שליטה הרבה יותר טובה, יותר מודעות והם רוכבים בטוחים יותר מאשר אלה שרוכבים רק בכביש. אז, הנה רשימת עשרת הסיבות למה רכיבת שטח היא נהדרת עבור רוכבי כביש:

קראו עוד

מעוניין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך: