אימון פתרון פקקי תנועה

מקסם אחי….מקסם

מה מקסם?…..שו מקסם??

שוב אני נקלע לפקק תנועה ארוך, מתיש ומתסכל במיוחד באיילון שם התנועה פשוט זוועות של העולמות. קיבינימט הרכבים האלה, אף פעם לא מסודרים יפה על הנתיב כמו בסרטי המרדפים בהוליווד, ואנחנו הרוכבים, מתעצבנים והופה, הוונטות נכנסות לפעולה והטיגון מתחיל…

הרעיון הוא לנצל את זמן הרכיבה היום-יומי בפקק ובעומס התנועה העירוני לטובתנו. לטובת אימון לשיפור וחידוד חלקות הרכיבה, אימון מציאת הקו הזורם בין הרכבים בצורה זהירה ולא מסכנת. זו הזדמנות פנטסטית לאימון הראייה המרחבית והממוקדת, הזדמנות טיל לאימון בניהול חלק ורגיש על המנופים (מצמד ובלמים). יש כאן עוד הזדמנות לחיבור אל האופנוע מפלג הגוף התחתון ושיחרור פלג הגוף העליון והכידון. הבט ותכנן מספר שניות קדימה בהתאם למהירות, שחרר כידון ונהל את האופנוע בחלקות תוך בקרה עצמית לשימור ולשיפור.

כמו קסם, אפילו לא שמת לב וזוועות הפקק כבר מאחוריך והרווחת בענק!

אתה לא מתוסכל, לא כועס ולא ממורמר ואפילו מבסוט על עצמך שמיקסמת וניצלת זמן יקר של רכיבה באחלה של אימון בדרך לעבודה.

תכנון-ביצוע-בקרה.

שלכם,

צ'יקו, מדריך רכיבה בפרוריידינג.

עוד מאמרים

כתבות

מוטו, גיליון יוני 2012, כתב: נח אבגר הלוי .

הבטחה: בסוף קורס רכיבה בן יום אחד אתם תעשו דברים שלא עשיתם קודם, דברים שחשבתם שלוקח חודשים להגיע אליהם. אני לא טוען את זה כי אני מוכשר יותר מהרגיל אלא בגלל שבסוף יום ההדרכה, חוץ ממני, כל עשרת המשתתפים בקורס טענו שהם הפתיעו את עצמם.

קראו עוד
כתבות

סיבוב בזק – ימאהה MT-09

מאז שיצא האופנוע הזה, הימאהה MT 09, לאוויר העולם המקוון חשבתי לעצמי שיש כאן משהו שבאמת יכול להיות מעניין: שלדה מינימליסטית, תנוחה זקופה וכידון רחב כמו שאני אוהב. וכוח. הרבה כוח. לא כוח של 280 קמ"ש כשאתה מחופר תחת איזה חופה קטנה אלא כוח בשרני שדוחף את הגלגל האחורי לאורביטים מדליקים מסביב לגלגל הקדמי ואת הקדמי לאוויר. מומנט יהיה נכון יותר להגדיר כוח כזה.

קראו עוד
כתבות

עשר סיבות למה רכיבת שטח מועילה לרוכב הכביש.

כמעט כולם מסכימים שהרבה מהכישורים שנלמדו ברכיבת שטח הועברו ישירות לרכיבת הכביש. ככלל, אפשר לטעון שלרוכבי כביש עם רקע חזק ברכיבת שטח, יש שליטה הרבה יותר טובה, יותר מודעות והם רוכבים בטוחים יותר מאשר אלה שרוכבים רק בכביש. אז, הנה רשימת עשרת הסיבות למה רכיבת שטח היא נהדרת עבור רוכבי כביש:

קראו עוד

מעוניין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך: