חמצוואר- באף

הוא 'אנדרייטד' מובהק אבל אחד מפרטי הלבוש החשובים כשעולים על ציוד רכיבה, קיץ או חורף- ה"חמצוואר". אם אדייק, כיסוי כלשהו לצוואר.

בקיץ אנחנו משתמשים ב"באף" דקיק ואוורירי סטייל 'הישרדות' ובחורף מתפנקים בחמצוואר עבה ומחמם(בדר"כ עשוי פליז) אבל היתרונות זהים כשאנחנו ממקמים אותו בצד אחד בתוך צווארון המעיל ובצד השני בתוך חלקה התחתון של הקסדה.

א. מונע כניסת חרקים ודבורים סוררות לפנים הקסדה.

ב. שומר על הצוואר חם. גם בצינת הבוקר הקיצית או ברכיבת הלילה באוגוסט. 

ג. מפחית רעשים משמעותי.

תנסו, לא תצטערו.

אז חמצוואר לכולם,

דור אבן-כץ, מדריך רכיבה בפרוריידינג

*תמונת השער: טופלברג.

עוד מאמרים

כתבות

מוטו, גיליון יוני 2012, כתב: נח אבגר הלוי .

הבטחה: בסוף קורס רכיבה בן יום אחד אתם תעשו דברים שלא עשיתם קודם, דברים שחשבתם שלוקח חודשים להגיע אליהם. אני לא טוען את זה כי אני מוכשר יותר מהרגיל אלא בגלל שבסוף יום ההדרכה, חוץ ממני, כל עשרת המשתתפים בקורס טענו שהם הפתיעו את עצמם.

קראו עוד
כתבות

סיבוב בזק – ימאהה MT-09

מאז שיצא האופנוע הזה, הימאהה MT 09, לאוויר העולם המקוון חשבתי לעצמי שיש כאן משהו שבאמת יכול להיות מעניין: שלדה מינימליסטית, תנוחה זקופה וכידון רחב כמו שאני אוהב. וכוח. הרבה כוח. לא כוח של 280 קמ"ש כשאתה מחופר תחת איזה חופה קטנה אלא כוח בשרני שדוחף את הגלגל האחורי לאורביטים מדליקים מסביב לגלגל הקדמי ואת הקדמי לאוויר. מומנט יהיה נכון יותר להגדיר כוח כזה.

קראו עוד
כתבות

עשר סיבות למה רכיבת שטח מועילה לרוכב הכביש.

כמעט כולם מסכימים שהרבה מהכישורים שנלמדו ברכיבת שטח הועברו ישירות לרכיבת הכביש. ככלל, אפשר לטעון שלרוכבי כביש עם רקע חזק ברכיבת שטח, יש שליטה הרבה יותר טובה, יותר מודעות והם רוכבים בטוחים יותר מאשר אלה שרוכבים רק בכביש. אז, הנה רשימת עשרת הסיבות למה רכיבת שטח היא נהדרת עבור רוכבי כביש:

קראו עוד

מעוניין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך: