מסעות רכיבה בחו"ל

 

חברת PRORIDING , שהינה החברה הגדולה בישראל עם מעל ל- 2,000 (!) מודרכים בשנת 2018, ומחזיקה בתוכנית ההכשרה המגוונת והמקצועית ביותר בישראל, כבר ידועה ביכולות ההדרכה בתחום הרכיבה המתקדמת, כך שרק מלדמיין מה נוכל לעשות מכם כרוכבים אם רק תפקידו את עצמכם בידינו המיומנות לאורך של כ- 1,500 ק"מ בכבישים המעניינים והמתאתגרים ביותר...לנו כבר סומרות השערות!

 
חברנו לחברת EuroMotoTours לה שנים רבות של ניסיון ומוניטין בארגון מסעות רכיבה ובשילוב עם ניסיון ההדרכה שאנחנו מביאים תוכלו לצאת למסע שאינו "רק" טיול מהנה ומרהיב – אלא מסע רכיבה ייחודי הכולל הדרכת רכיבה מתקדמת לאורך המסע, הכולל צוות הדרכה מורחב והמשלב בקפידה הסברים, הנחיות ושיכלול יכולות הרכיבה שלכם למקומות שלא האמנתם שהם אפשריים. תארו לעצמכם, כבישים מפותלים שלא נגמרים, לרכב אחרי מדריך רכיבה מנוסה, לקבל הערות ולהשתפר ביכולות...בעצם, עזבו. אי אפשר לתאר את זה! רק להגיע ולחוות!

זאת ההתחייבות שלנו: לא תוכלו להשוות את הרוכב שייצא למסע המודרך לרוכב שיחזור ממנו...
(ועל כך יעידו אלפי המודרכים המרוצים שלנו בדף הפייסבוק שלנו)כך שאם אתם מחפשים שהמסע שלכם ינוהל באופן המקצועי, המהנה והמפנק ביותר, עם מטרה לחזור רוכבים מיומנים ברמה שלא האמנתם – תאמינו! הגעתם למקום הנכון.

 

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

להפוך את הרכיבה לבטוחה יותר עבורך