רוכבי אפריליה ומוטוגוצי!!! רכיבת הדרכה מסובסדת ב-19.11.21- פרטים והרשמה בווטסאפ 0522326659
פרוריידינג, אקדמיה לרכיבה מתקדמת הגדולה והמובילה בישראל

אדוונצ'ר

 מבוא לאדוונצ'ר- לשמן שרשראות, להתארגן על ציוד ולהכין את הסוסים. אתה ממש רוצה לרדת עם האדוונצ'ר שלך לשטח אבל אתה חושש. "מי יוצא? עליות וירידות או רק שבילים? דרגת קושי קלה, למי? אם התוואי יהיה מאתגר יהיה לי מאיפה לעבור מסביב? הכורכר מחליק? איך נכון לבלום? אני בכלל עם צמיגי כביש...?" 

רוכבים, תנו לנו להפוך את סימני השאלה לסימני קריאה!!! תן לנו ללוות אותך יד ביד בהדרכת מבוא לרכיבת שטח על האדוונצ'ר שלך. נעניק לך כלים מעשיים להתמודדות עם כל מכשול בטיולי סוף השבוע המאובקים. ידע וביטחון בסיסי לרכיבת שטח.

 

 

קורס אדוונצ'ר- זה המקום ללמוד לנהל אופנוע כבד וחזק- בשטח. הקורס נותן מענה לכל סגמנט האדוונצ'ר על כלל נפחי המנוע וקרביות האופנועים ובמסגרתו נבין לעומק ונתרגל תנוחות רכיבה(ישיבה ועמידה), בלימות עם וללא ABS, עבודת גז, תקיפת עליות ומכשולים ורכיבה חלקה.

אם יש לך אופנוע שבנוי לכביש ושטח, הירשם לקורס אדוונצ'ר ותן לנו להטיס אותך קדימה ביכולות הרכיבה וההנאה ממנה!

מיקום: תל-חדיד. שעות: 7:45-12:00.

 

 

 

אימוני אדוונצ'ר- מיועד לבוגרי הקורס בלבד. בואו לקבל תזכורת לגבי הדגשים הטכניים ונצא לתרגל ולהעלות את רמת הביצוע תחת עיני המדריכים המנוסים. באימוני האדוונצ'ר נאמת אתכם הרוכבים עם מסלולים ברמות מורכבות משתנה והתמודדות עם הצורך ליישם טכניקות לאורך מסלול מתמשך.

*ניתן להגיע למספר אימונים שאינם חוזרים על עצמם. האימון מיועד לבוגרי הקורסים ואינו מכיל את לימוד הבסיס!

 

 

מעוניין לדעת על חבילת תכנית ההכשרה המשתלמת עבורך ותאריכי השיעורים, השאר פרטים ונשוב אלייך!


מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

להפוך את הרכיבה לבטוחה יותר עבורך