אנדורו - פניות

לדעת לפנות בשטח – לא פחות מאמנות!

יתכן וזה ישמע מוזר, אבל אופנוע שטח פונה באותו האופן ועל פי אותם עקרונות כמו אופנועי כביש. נכון, מרכז הכובד גבוה ומהלך המיתלים ארוך ורך, תנוחת הרכיבה שונה לחלוטין ואין אחיזה בקרקע אבל בשורה התחתונה – זה אופנוע. והוא צריך שהרוכב יידע כיצד לנצל את יכולות הפניה החבויות בו – ממש לא משהו טריוויאלי המוכר לכולנו.

קורס פניות ספורטיבי לאופנועי שטח של 'פרו ריידינג' מתבצע במסלול סגור וסטרילי, בו פניות במיגוון רדיוסים ומהירויות, עם קיר תומך או בלעדיו (פניה שטוחה), מעניין ומאתגר מבחינת קווים ותיכנון רצף הפניות – ובעל מגוון סוגי קרקע המשפיעים הן על האחיזה והן על הטכניקה.

הקורס מתאים במיוחד לכל אותם רוכבים המחפשים לשפר את מהירות הרכיבה שלהם, כמו גם את השליטה והדיוק באופנוע תוך הבנה ויישום מלאים של מה שעובר על האופנוע – ועליך הרוכב – בהתאם לתוואי השטח ומבנה הפניות שלפניך.

מטרת הקורס
קורס ספורטיבי המכיל יידע רב בנושא פניות ברכיבת שטח ומאמן את הרוכב במגוון רחב של סוגי פניות ותוואי קרקע. בקורס תלמד לבנות ולתכנן קווי פניה ורצף פניות, לבלום בכניסה לפניה ולהאיץ החוצה ואל הפניה הבאה באופן החלק והנשלט ביותר – מה שכמובן יהפוך אותך לרוכב מהיר יותר. הקורס אידיאלי ל"רוכבי מסלולים" המתעניינים בזמני ההקפות שלהם – ושואפים להשתפר!

קורס מעניין ומאתגר לכל רוכב שטח המחפש מהירות. איתנו תמצא אותה.

מתאים לכל רוכבי השטח, מותאם לאופנועי שטח יעודיים.

משך הקורס:

כ 6 שעות, 8:00-14:00

מיקום הקורס:

מגוון – יש להתעדכן בהתאם לתאריך

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

זה לא שאתה לא יודע לרכב, אבל תמיד טוב להתמקצע!