מי אנחנו?

אנחנו פרוריידינג. אקדמיה לרכיבה מתקדמת. קצת יותר מ-16 שנות פעילות וכבר העברנו קורסי רכיבה ליותר מ-20,000 רוכבי אופנועים וקטנועים, בכביש ובשטח. מטרת העל שלנו היא לשנות את תודעת הרכיבה בישראל ובכך להפוך את רוכבי ישראל למקצועיים ובטוחים יותר. ההדרכות מתבצעות במגרשים סטריליים , בכבישים הציבוריים וכמובן גם בשטח.

השיטה שלנו היא לשלב באופן המדויק ביותר בין הנחלת הידע התיאורטי לבין התנסות ותרגול מעשי תחת עיניהם הפקוחות של צוות ההדרכה המנוסה. כמו כן, תקבלו שיטות פרקטיות פשוטות ליישום יום-יומי של שיטות הרכיבה אותן אנו משכללים לאורך שנות הפעילות והרכיבה.

ראש צוות ההדרכה שלנו הוא מייסד החברה- כפיר לוין. אלוף ישראל בסופרמוטו. בוחן ראשי במגזין "מוטו" משנת 2001, בעל הכשרות רכיבה בינלאומיות, מאמן ספורט מוטורי ומנהל מקצועי לרכיבה ספורטיבית מוכר מטעם מכון ווינגייט.

לצידו, מנהל פיתוח ההדרכה של החברה- ראובן סביו וכמובן נבחרת רוכבים מושחזים בעלי רקע רכיבה מגוון אשר מיישמים בחייהם את פילוסופיית הרכיבה הנלמדת ומגדירים עצמם כ"תלמידים נצחיים" של רכיבה ולימוד הרכיבה. כל אחד מהמדריכים עבר תהליך הכשרה תובעני לפני שנבחר לתפקיד המשמעותי.


*צוות פרוריידינג ישראל מתנצל מראש בפני רוכבות האופנועים בישראל על הפניה בלשון זכר באתר הבית שלנו. דבר זה נעשה מטעמי נוחות בלבד וכל האמור באתר פונה גם אליכן הרוכבות.

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

להפוך את הרכיבה לבטוחה יותר עבורך