מי אנחנו?

אנחנו פרוריידינג. אקדמיה לרכיבה מתקדמת. מעל ל-18 שנות פעילות ועשרות אלפי מודרכים, בכביש ובשטח. מטרת העל שלנו היא לשנות את המודעות לרכיבה אצל כלל הרוכבים ובכך להפוך אותם לרוכבים מקצועיים ובטוחים יותר.

השיטה הייחודית שלנו כוללת הנחלת ידע תיאורטי בשילוב התנסות ותרגול מעשי תחת עיניהם הפקוחות של צוות ההדרכה המיומן והמנוסה.

במסגרת האקדמיה שלנו, שכללנו את הטמעת הנלמד לכדי שלמות (כמעט..). למודרכים נשלח קישור לאחר הקורס ובו סרטוני הדרכה בנושאים השונים, אשר מלווים אותך, המודרך, למשך כל חייך כרוכב. בנוסף, המודרכים מקבלים משימות שבועיות, אשר מסייעות להטמעת הרגלי רכיבה נכונים, העלאת המודעות וחיבור מהנה למכונה הדו-גלגלית.

 

ראש צוות ההדרכה שלנו הוא מייסד החברה- כפיר לוין. אלוף ישראל בסופרמוטו. בוחן ראשי במגזין "מוטו" משנת 2001, בעל הכשרות רכיבה בינלאומיות, מאמן ספורט מוטורי ומנהל מקצועי לרכיבה ספורטיבית מוכר מטעם מכון ווינגייט.

לצידו, מנהל פיתוח ההדרכה של החברה- ראובן סביו וכמובן נבחרת רוכבים מושחזים בעלי רקע רכיבה מגוון אשר מיישמים בחייהם את פילוסופיית הרכיבה הנלמדת ומגדירים עצמם כ"תלמידים נצחיים" של רכיבה ולימוד הרכיבה. כל אחד מהמדריכים עבר תהליך הכשרה תובעני לפני שנבחר לתפקיד המשמעותי.


*צוות פרוריידינג ישראל מתנצל מראש בפני רוכבות האופנועים בישראל על הפניה בלשון זכר באתר הבית שלנו. דבר זה נעשה מטעמי נוחות בלבד וכל האמור באתר פונה גם אליכן הרוכבות.

מעונין בקורסים שלנו?

השאר פרטים ונחזור אליך:

הקורסים שלנו

להפוך את הרכיבה לבטוחה יותר עבורך